Gitmesine en çok o sevindi

Cumartesi 26.06.2010 00:00

Fenerbahçe'nin yeni sezonda çalışmayı düşünmediği teknik direktör Christoph Daum'un sözleşmesinin sonlandırması camiada büyük sevinç yarattı.

Sarı-lacivertli kulübü Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet ettikten sonra Aziz Yıldırım'la arası açılan Semih Şentürk, Yıldırım'la arayı düzeltti. Adı Ajax, Galatasaray ve Trabzonspor gibi büyük takımlarla anılan Semih'in takımda kalmasını isteyen Yıldırım, milli golcüye büyük bir jest yaptı.

YILDIRIM MÜJDEYİ VERDİ

Daum'la sözleşmeyi feshetmeden önce Alman hocayla yollarının kesin olarak ayrılacağını Semih Şentürk'e ileten Yıldırım, böylece Semih'in takımda kalmasını da sağlamış oldu. Bu görüşmeden sonra oldukça rahatlayan Semih, Daum'un resmi olarak takımdan ayrılmasına çok sevindi. Mutluğunu yakın çevresiyle paylaşan Semih'in Yıldırım'a gelecek sezon başarı sözü verdiği iddia edildi.

SEMİH ASLINDA KARARINI VERMİŞTİ


Takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan Semih'in karar verme aşamasında Daum çok önemli bir faktör olarak ön plana çıkıyordu. Çünkü Semih, daha önce yaptığı açıklamada, "Benim sıkıntım forma giyememek. Daum kalırsa yine oynayamayacağım bir gerçek. Daum'un ayrılması halinde Fenerbahçe 'de kalmayı isterim" demişti.

ÖMER SÜT-ÖZEL HABER
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA