Kocaman'ın ilk bombası

Cumartesi 26.06.2010 00:00

Fenerbahçe teknik direktörü olması muhtemel isimlerden biri olan Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de oynayan eski futbolcuyu geri getirme planları yapıyor.

Fenerbahçe yönetiminin Alman teknik direktör Christoph Daum ile yolları ayırmasında sonra gözler Aykut Kocaman'a çevrildi.

Şu anda Fenerbahçe Sportif Direktörü olarak görevine devam eden Aykut Kocaman'ın çok sevdiği kulübe teknik direktör olarak gelmesine kısa bir süre kaldı. Kocaman'ın kafasındaki ilk plan transferi sona erdirmek. Bizzat Stoch transferiyle ilgilenerek bu ismi kadrosuna katan Kocaman'ın transfer listesinin oldukça kabarık olduğu belirtildi.

SON KARAR TUNCAY'IN

Aykut Kocaman'ın kadrosunda görmek istediği futbolcuların başında Tuncay Şanlı geliyor. Ne Middlesbrough'da ne de Stoke City'de aradığını bulamayan Tuncay'ın yeni sezonla ilgili kararını henüz vermediği belirtildi. Aykut Kocaman'ın kendisini takımda görmek istemesi, Tuncay'ın Türkiye'ye dönme ihtimalini de arttırıyor. Daha önce Fenerbahçe'den resmi teklif almayan Tuncay, resmi teklifin yapılmasından sonra son kararını vereceği iddia edildi.

FENERBAHÇE'NİN İŞİ KOLAY


İngiltere'ye gittiği günden beri her transfer döneminde adı sarı-lacivertli kulüple anılan Tuncay'ın askerlik sorununu da halletmesi bu transferin gerçekleşmesini de mkolaylaştırıyor. 2007 yılında Middlesbrough'a transfer olan Tuncay, Türkiye'ye dönmesi halinde para karşılığında 21 gün olarak askerlik vazifesini yerine getirebilecek.

ÖMER SÜT-ÖZEL HABER

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA