Aykut Kocaman'dan itiraf

Pazar 27.06.2010 00:00

Fenerbahçe teknik direktörlüğüne Aykut Kocaman'ın getirilmesinden sonra gözler yapılacak transferlere çevrildi.

Yarın Sancaktepe Can Bartu Tesisleri'nde topbaşı yapacak olan Fenerbahçe 'de gelecek isimler kadar gidecek isimler de merak ediliyor. Şimdiye kadar Deniz Barış, Ali Bilgin ve Gökçek Vederson ile yolarını ayıran sarı-lacivertli yönetim Güiza'yı da gönderecek mi?

GÜİZA İYİ FORVET AMA...


Fenerbahçe 'de oynadığı 2 yıl boyunca kaçırdığı gollerle saç baş yolduran ve oyun tarzı olarak Aykut Kocaman'ın sistemine uymadığı iddia edilen İspanyol golcünün gelecek sezon kalıp kalmayacağı merak ediliyor.

Aykut Kocaman'ın Ankaraspor'u çalıştırdığı zaman Altan Tanrıkulu'na verdiği demeç Daniel Güiza'nın Fenerbahçe 'deki durumunu belirleyeceğe benziyor. Çünkü Kocaman, "Güiza'yı beğeniyor musunuz?" şeklindeki soruya şu cevabı vermişti: "İyi bir forvet ama oyun yapısı itibariyle F.Bahçe'nin oyuncusu değil.."

AZİZ YILDIRIM'A RAĞMEN...


İspanya'dan Malaga ve Hercules takımlarının talip olduğu Güiza'yla ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübü'ne şu ana kadar resmi bir teklif gelmedi. Ancak Aziz Yıldırım'ın bu transferde beklenenin altında gelecek bir teklifi kabul etmeyeceği iddia ediliyor.

ÖMER SÜT
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN