F.Bahçe günlüğü

Pazar 27.06.2010
Daum yorumlayacak
F.Bahçe'nin eski hocası Daum, Alman SKY TV'de Dünya Kupası maçlarını yorumlayacak. Kölner Express gazetesi Daum'un, "Türkiye ve insanları harika. Son görüşmelerimiz de çok sıcak, dostane bir şekilde geçti. Hatta benden Güney Afrika'da F.Bahçe için futbolcuları gözlemlemem istendi. Mourinho ve Wenger'in yanına giderek bazı çalışmalar yapacağım" dediğini yazdı.

Roma, Carlos'a talip
İTALYA Serie A takımı Roma'nın, Fener'in eski yıldızı Roberto Carlos'a talip olduğu ortaya çıktı. Corinthians ile 2011'e kadar sözleşmesi olan 37 yaşındaki Carlos, "Evet görüştük ama takımımdan ayrılmak istemiyorum" dedi.

Kaya Peker açıklaması
F.BAHÇE, Efes Pilsen ile sözleşmesi devam ederken, Kaya Peker ile anlaşma yapıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Söz konusu iddia son derece çirkindir. F.Bahçe Spor Kulübü'nün her zaman şikayetçi olduğu ve spor ahlakına yakıştırmadığı bir uygulamayı kendisinin yapması mümkün değildir" denildi.

Hukuk dahilinde...
FENERBAHÇE kulübü, Ayhan Tumani'nin, kendisine fesih sözleşmesinin mektupla gönderildiğini, mektupla fesih olmayacağını ima ettiğine ilişkin iddialarla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Hukuk dışı bir uygulama asla yapmayız..."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA