Tuncay'ı ben ikna ederim

Pazar 27.06.2010

F.Bahçe'nin çiçeği burnunda yeni hocası Aykut Kocaman, Stoke City'de oynayan Tuncay Şanlı için müthiş bir operasyon başlattı. Kocaman, "Tuncay'ı ben ikna ederim" deyince yönetim Şanlı için 5 milyon pound'u gözden çıkardı

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, icraatlarına çok hızlı başlıyor. Başkan Aziz Yıldırım'dan transferler konusunda tam yetki alan başarılı çalıştırıcının ilk hedefi Tuncay Şanlı... Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu ile transfer zirvesi gerçekleştiren Kocaman'ın, "Bu takım yeni sezonda Tuncay ruhuyla oynamalı. Bunun için de Tuncay Şanlı'nın transferi şart. Tuncay'ı ben ikna ederim. O bana asla 'Hayır' demez. Onun gelişi tüm takımı ateşler. Çok güçleniriz. Ligde ve Avrupa'da fırtına gibi esen bir Fenerbahçe ortaya çıkar" dediği ifade edildi.

Kocaman'ın dün telefonla görüştüğü Tuncay'ı Fenerbahçe'de yaşanan son gelişmelerle ilgili bilgilendirdiği ve "Geri dön" çağrısını yaptığı öğrenildi. Tuncay Şanlı'nın da Aykut Kocaman'a başarılar diledikten sonra "Siz kulübümle anlaşın, gerisi kolay" dediği kaydedildi. Geçen sezon Stoke City'de tam bir hayal kırıklığı yarattığı için hocası Tony Pulis ile yıldızı bir türlü barışmayan Tuncay Şanlı'nın bonservis bedelinin 5 milyon pound (yaklaşık 11.5 milyon TL) olduğunun altı çizildi. Ancak Fenerbahçe kulübünün bu bedeli ödemeye hazır olduğu da belirtildi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA