Web Sürümüne Geç

  Tam gün mesai

  29 Haziran 2010, Salı

  Yıllar sonra idman öncesi kurban kesildi, Samandıra'da yeni dönem başladı. Açılışı yönetici Cihan Kamer de izledi

  Geçen sezonu hayal kırıklığı ile kapatan F.Bahçe, yeni hocası Aykut Kocaman ile 'topbaşı' yaptı. Aykut Kocaman idman öncesi tesislerde yaklaşık 15 dakika oyuncularla konuştu. Kocaman'ın, "Yeni dönem başlıyor. İyi giden sezonu kötü bitirdik. Her şeyi unutarak daha çok çalışacağız ve F.Bahçe'yi şampiyon yapacağız. Sizden en büyük ricam samimi ve dürüst olmanız" dedi.

  Kurban kesildi
  Uzun süredir sezon açılışlarında kurban kesmeyen F.Bahçe dün bunu değiştirdi. Teknik direktör Kocaman'ın isteğiyle antrenman öncesi kurban kesildi. Kocaman'ın, "Artık mesai saatlerimiz sabah 09.00 ile akşam idmanının yapılacağı saattir. Buna herkes uyacak" sözleri de dikkat çekti. Sezon açılışını yönetici Cihan Kamer de izledi.

  Güiza'ya ceza yolda
  Eşi hamile olan Alex bile idmana gelirken Daniel Güiza dönmedi. Bir hafta önce kendisine bilet gönderilen Güiza'ya 20 bin dolar ceza kesileceği ve savunmasının alınacağı belirtildi.

  Alex geldi, gidecek
  Kocaman'ın çağrısı ile hamile eşini yalnız bırakan Alex'in izin alarak Brezilya'ya dönebileceği belirtildi. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın Alex'e bir hafta izin vereceği konuşuluyor.

  Kontroller başlıyor
  Oyuncular bugün kan ve idrar testinden geçecek. Yarından itibaren ise sağlık kontrolleri başlayacak. Futbolcular Maslak ve Kadıköy Acıbadem'de tepeden tırnağa kontrol edilecek.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN