Menajeri İstanbul'da ev baktı

Pazartesi 05.07.2010 17:09

Henry’nin menajeri İstanbul’a gelip tesisleri gezdi ev baktı

F.BAHÇE'nin gündeminde yer alan Thierry Henry'nin menajeri Jerome Anderson, Avustralya'da yayımlanan Herald Sun gazetesine konuştu. Sydney FC'nin Henry'yi transfer etmek istemesini değerlendirdi.

"Sydney FC'nin Henry'i istemesi Avustralya'nın futbola yatırım yapmaya hazırlandığı anlamına gelir. Henry Avustralya'ya gider mi?.. Bu onun kararı olur. Ama transfer konusunda bu olmaz dememeyi öğrendim"

Sydney FC teknik direktörü Vitezslav Lavicka ile tesisleri gezen Anderson, "Kulüp ve tesisleri bakımından hakkında kötü bir şey söylemek imkansız. İyi iyi şeyler gördüm. Eve gideceğim ve Henry ile konuşacağım" dedi.

Henry'nin transferde paradan fazla şeylere dikkat ettiğini belirten Anderson, "Sadece kulüp, yönetim veya taraftarlar önemli değil. Yaşayacağı yeri de önemsiyor" dedi.

Daha önce Türkiye'ye giderek İstanbul'da F.Bahçeli yöneticilerin konuğu olduğunu belirten Anderson, "Orada gösterilen ilgi beni çok şaşırttı. Etkilendiğimi söylemem gerek. Yaptığım kamera kayıtlarını Henry'e izlettim. Onun kalmasını planladıkları evleri de gezdim. Çok etkileyiciydi" dedi.

Anderson; New York Red Bulls, Sydney FC ve F.Bahçe arasından Henry'nin yapacağı seçimi kendisinin de bilmediğini belirtti. "3 takımda olabilir" dedi.Bu arada Jamaika'da tatil yapan Henry, Jules Dougall ve şarkıcı Akon ile objektiflerin karşısına geçti. Ünlü futbolcu transferiyle ilgili bir soruya ise, "Buradan çok uzağa gitmeyeceğim" diyerek New York Red Bulls'u işaret etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN