Yıldırım İtalya'ya kim için gitti?

Çarşamba 07.07.2010
Başkan Aziz Yıldırım dün THY'nin 15:40 uçağıyla Roma'ya gitti, 19:00'da Leonardo Da Vinci Havaalanı'nda kiraladığı suitte, Milan Sportif Direktörü Ariedo Braida ve Huntelaar'ın menajeri Soren Lerby ile bir araya geldi

Fenerbahçe, bizzat başkan Aziz Yıldırım'ın başında olduğu müthiş transfer operasyonu için düğmeye bastı. Birkaç gün önce, "Alacağımız yıldızın parası bile hazır, 15 milyon euro" diyen Yıldırım'ın, transfer listesinde üst sıralarda yer alan Klaas Jan Huntelaar için harekete geçtiği ve bu transferi bitirmek amacıyla dün THY'nin 15:40 uçağıyla İtalya'ya gittiği belirlendi. TK 1863 sefer sayılı uçakta Business Class, 2 D numaralı koltukta oturan Yıldırım'ın yolculuk boyunca çok neşeli olduğu, hatta hosteslerle sohbet ettiği öğrenildi. Yıldırım'ı taşıyan uçağın saat 17:40'ta Roma'nın Leonardo Da Vinci Havaalanı'na indiği ifade edildi.
Edinilen bilgiye göre, Aziz Yıldırım havaalanında önce Fenerbahçeli yönetici Cihan Kamer ile buluştu ve ardından da iki saatliğine kiralanan suitte iki önemli futbol adamıyla bir araya geldi. Bunlardan biri, Milan'ın sportif direktörü Ariedo Braida, diğeri ise Hollandalı golcü Klaas Jan Huntelaar'ın Danimarkalı menajeri Soren Lerby idi. Yaklaşık 1.5 saat süren zirvede neler konuşulduğu sır gibi saklanıyor ancak suitten çıkarken başta Yıldırım olmak üzere herkesin yüzünün gülüyor olması, görüşmenin olumlu sonuçlandığı şeklinde yorumlandı. Görünen o ki Fenerbahçe beklenen transfer bombasını her an açıklayabilir.

fenerbahce.org da doğruladı
Aziz Yıldırım'ın transfer görüşmeleri yapmaya gittiğini F.Bahçe'nin resmi sitesi de doğruladı. fenerbahce.org'dan şu açıklama yapıldı: "Transfer çalışmalarını Aykut Kocaman ve ekibi yürütmektedir. Ancak bu durum başkanımızın da transfer yapmayacağı anlamına gelmemektedir."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA