Türkiye'ye THY getirecek

Perşembe 08.07.2010 00:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Zlatan Ibrahimovic’i istiyor. İbrahimovic, Barça’dan ayrılmak istiyor.

"Paramız yetmez" diyen Milan, İsveçli golcünün yanına yaklaşamıyor. M.City, Barça'ya İbo için Robinho + para teklif ediyor. Barça, Robinho'yu istemediği için bu teklifi kabul etmiyor.

Tüm bu haberlerin ışığında bomba Japonya'dan geldi. Sports Nippon gazetesi ilginç bir iddia ortaya attı. Arap Fly Emirates ile Türk THY'nin havada başlayıp, yeşil sahalarda devam eden mücadelesinin çimlerin içine kadar gireceğini iddia etti.

Mali kriz içinde bulunan Milan'ın Keisuke Honda'nın transferi için Fly Emirates ile masaya oturduğu, daha önce Barça ve M.United'e talip olan THY'nin Zlatan Ibrahimovic'in haklarını eline geçirmek için Barça ile pazarlık yaptığı kaydedildi.

THY'nin Ibrahimovic'in haklarını satın alarak Barça'da oynamasına devam etmesini sağlamayı veya İsveçliyi istediği bir kulübe göndermeyi planladığı bildirildi. Bu transfer sırasında THY'nin İbo'yu reklam yüzü olarak kullanmayı düşündüğü, belki de İsveçli golcüye bir sezonluğuna Türkiye'de bir takımda oynamasına bile teklif edebileceği bildirildi.

İngiltere veya İtalya pazarında güçlenmek isteyen THY'nin haklarını satın alacağı İbo'yu, Milan veya M.United'da da oynatabileceğinin altı çizildi.

Şevket ARSLAN - Fotomac.com.tr

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA