Hiçbir yere gitmem

Cumartesi 10.07.2010

"Bu dedikoduları nasıl çıkarıyorlar!.. F.Bahçe'de çok mutluyum, kesinlikle ayrılmayacağım. Huzurumu kaçırmak istiyorlar ama başaramayacaklar..."

KESİNLİKLE YALAN
Fenerbahçe'nin Dünya Kupası'nda gururu olan Lugano, Galatasaray'a gideceği yönündeki haberleri kesin dille yalanladı. Sözleşmesinde yer alan "3.5 milyon euro getirirse Fenerbahçe'den ayrılabilir" şeklindeki maddenin öğrenilmesi üzerine Galatasaray'ın kendisiyle temasa geçtiği söylentilerinin doğru olmadığını belirten Uruguaylı yıldız futbolcu, "Bu dedikoduları nasıl çıkarıyorlar, anlamıyorum. Fenerbahçe'den ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

ÇOK GÜLÜYORUM
Sarı-lacivertli takımda çok mutlu olduğunu belirten futbolcu, "Benim ve takımın huzurunu kaçırmak istiyorlar. Ama bunu başaramayacaklar. Buradan herkese sesleniyorum. Hiçbir yere gitmeyeceğim" dedi. Dünya Kupası sonrası kısa bir süre yorgunluk atacağını vurgulayan Lugano sözlerini şöyle tamamladı: "Bu haberleri duyunca gülüyorum. Evet Avrupa'dan pek çok teklif alıyorum. Ancak benim kafamda yeni sezonda Fenerbahçe ile yaşayacağım yeni dönemin heyecanı var."

SADECE AVRUPA İÇİN GEÇERLİ
Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Lugano'nun sözleşmesindeki maddenin yurt içi transferleri kapsamadığını açıkladı. Radyospor'a konuşan Mosturoğlu, Lugano'nun takımdan ayrılması gibi bir endişelerinin olmadığını sözlerine ekledi. Mosturoğlu şunları söyledi: "Lugano, Avrupa'da bir takıma gitmek isterse 3.5 milyon euro getirip Fenerbahçe'den ayrılabilecek. Ancak aynı durum Türk takımlarının transfer tekliflerinde geçerli olmayacak. O yüzden Galatasaray'a gitmesi sözkonusu değil."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN