"Olay büyüyecekti"

Çarşamba 14.07.2010 12:39

Fenerbahçe'nin 1 numaralı gündem maddesi Emre Belezoğlu'nun antremanı terk etmesi...Dün yaşanan bu olaydan sonra ortalık karışmıştı. Bugün de Emre konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Öncelikle herkesten özür dileyen Emre şöyle konuştu:

İşte Emre Belözoğlu'nun açıklamaları:
"2-3 defa bana sözlü sataşma oldu. Eğer orda kalsaydım daha fazla gerginlik olurdu. Hocama da söyledim. O da hoşnut olmadı ama ayrıldım idmandan. Bende biraz da doluluk vardı. Kendimi biraz da yorgun hissediyorum. Mevzu da aileye girince bırakmak zorunda kaldım. Aykut hoca benim saygı duymam gereken bir kişi. Kendisini sahadan çıkarken de bilgilendirdim. Onu sıkıntıya sokacak bir hareket yapmam. Ben Galatasaray'da 5 sene oynadım ve büyük başarılar aldık. Bazılarını da hayal kırıklığına uğratmış olabilirim. Ben tercihimi yaparken hiçbir zaman pişman olmadım. Futbol hayatımı da burada bitirmek isitiyorum. İnsanların beni anlamalarını bekliyorum. Verdiğim en doğru kararlardan bir tanesi Fenerbahçe'ye gelmek oldu. Bu olaylar dışardan yanlış anlaşıldıysa herkesten özür dilerim. Yaşım artık ilerledi. Bazı kararları doğru vermek istiyorum ama her zaman olmuyor. Kazım'la aramızda bir gerginlik oldu ama ben o olayın içinde yoktum. Tabii ki herkes gibi bende sinirlerime hakim olmalıyım."

KAZIM İÇİN ZAMAN GEREKLİ
Kazım Kazım'ın yeniden takıma dönmesiyle ilgili olarak "O benim takım arkadaşım. Geçen seneye de bakınca iyi bir performans sergilemişti. Onun yerine kendimi koyunca onun affedilmesini istemiştim. Futbolculuk kolay bir meslek değil. Kazım, Aykut hoca ile davranışlarına daha fazla dikkat edecektir. Kazım'ın bizi, bizimde onu anlamak için biraz zaman geçmesi gerekiyor"

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN