Tercihi ben yaptım

Çarşamba 14.07.2010

“F.Bahçe ile G.Saray arasında bir tercih yapmam istendi, ben sarı-lacivert renkleri seçtim. F.Bahçe, Devler Ligi’nde oynuyor ve hedefleri “Kariyerimde parlak dönemler yaşamak istiyorum. F.Bahçe’de üst düzey maçlara çıkacağım. Ancak tecrübe eksiğim var. Solda da sağda da oynayabilirim” daha büyük kulüp”

GELECEĞİM İÇİN
Sarı-lacivertli ekibin yeni transferi Miroslav Stoch, Belçika kampında medyanın önüne çıktı. En merak edilen şey, Galatasaray'ın kapısından dönüp nasıl Fenerbahçeli olduğuydu. Stoch, bu soruyu şöyle yanıtladı: "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve hedefleri daha büyük olan bir takım. Kariyerimde parlak dönemler yaşamak istiyorum. Fenerbahçe'de çok üst düzey maçlara çıkıp tecrübe eksiğimi gidereceğim."

'İŞTE BU' DEDİM
21 Yaşındaki yıldız, diğer sorulara özetle şu cevapları verdi: "Eğer yedek kalırsam, bu hocamızın kararı olacağı için saygı duyarım. Ancak kaliteme güveniyorum. Pozisyon olarak sol ve sağ açıkta oynayabilirim. Ama ilk tercihim sol açık. Fenerbahçe'nin her türlü iyi şartları sunan bir kulüp olduğunu Twente formasıyla Kadıköy'deki maçta anladım. Boş statta antrenman yaparken bile bunu hissettim. Ta o zaman 'Üst düzey futbolun oynanacağı yer burası' dedim."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN