6 ay önce söyledim

Pazar 18.07.2010

"Kazım gidince elimde kanat oyuncum kalmadı ama dinlemediler. Eksikler giderilirse F.Bahçe şampiyon olur. Artık ben yokum, Semih kadroya girer!"

BAŞARILIYDIM!
F.Bahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, Köln maçı öncesi Türk basın mensupları ile bir araya gelip, sohbet etti. Alman hoca, "Başarılı olmama rağmen takımdan koparıldım" iddiasında bulunarak, "Yönetim transfer konusunda bana yardımcı olmadı. Sağ ve sol açığa transfer gerektiğini devre arasında söyledim ama istediklerim yapılmadı" diye konuştu.

GÜİZA SORUNLU
Kazım'ı yönetimin kiraladığını belirten Daum'dan inciler şöyle: "Dönmesine sevindim. Güiza sorunlu, yardımcı olunmalı, kafası rahatlarsa faydalı olur. Semih'i Güiza'dan daha iyi olmadığı için oynatmadım. Artık ben yokum, çalışıp kadroya girer! Yönetim 6 ay önceden bana desteği kesti. Bağlar nasıl koptu siz araştırın. Aykut'a rapor verdim. Eksikler giderilirse takım şampiyon olur."

YILDIRIM İŞİME KARIŞTI
Başkan Aziz Yıldırım'ın F.Bahçe için yaptığı işleri takdir ettiğini belirten Daum, "Ancak Samandıra'da yapılması gerekenleri bana bırakmalıydı. Umarım bu ders olur ve Aykut'la uyumlu çalışırlar" dedi. Alman hoca, Aykut Kocaman ile ambiansı yakalayamadıklarını da dile getirdi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN