Transferi bırakıp geldim

Salı 27.07.2010

Özaydınlı: Denetim raporlarının sahte olduğu iftiradır. Camia transfer bekliyor, biz randevularımızı erteleyip bu işler için kalkıp buralara geliyoruz

BU BİR İFTİRADIR
Eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp, önceki gün yaptığı açıklamada, Fenerbahçe kulübünün 2009 Faaliyet Raporu'ndaki mali tablolarla ilgili Deloitte firmasının onayının sahte olduğu iddiasında bulunmuştu. Bu iddia, sarı-lacivertli yönetim tarafından sert bir dille yalanlandı. Düzenlenen basın toplantısında, muhasip üye ve asbaşkan Murat Özaydınlı, bunun iftira olduğunu söyledi.

KASITLI YAPILIYOR
Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin ve Kulüp Denetleme Üyesi Doğan Yeşin ile Deloitte Türkiye Temsilcisi Sorumlusu Ömer Tanrıöver'in de katıldığı toplantısında Özaydınlı, iddiaların transfer döneminde kasıtlı ortaya atıldığını söyledi. Özaydınlı, "2006'dan beri Kutlualp nerede? Faaliyet raporuna bakılırsa, kulübü eleştirmenin bilgisizlikten öteye gitmediğini göreceksiniz"

ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜ
Özaydınlı şöyle devam etti: "Mali genel kurul mayıs ayında yapıldı. Aradan geçen belli bir süreden sonra gündeme getiriyorsunuz. Camia transfer bekliyor, benim burada olmamam gerekiyor şu anda. Randevuları iptal ettik geldik. Önemli işleri bıraktık, suçlamalarla uğraşıyoruz. Bunlar düşündürücü olaylar. Fenerbahçe'ye gönül verenler, bu işlerin altında neler yattığını bilsinler."

10 KERE DÜŞÜNÜN!
Fenerbahçe'nin 100 yılı aşan geçmişinde bu tarz olayların yaşanmadığının altını çizen Özaydınlı, kulüple ilgili sıkıntıların ulu orta her yerde konuşulmayacağını belirterek, "Fenerbahçe'yi her konuda eleştirebilirsiniz. Ancak maddi konuda dikkatli olmanızı, 10 kere düşünmenizi öneririm" diye konuştu.

BİZ DE ŞAŞKINIZ
Suçlamar üzerine Deloitte firmasının Fenerbahçe kulübüne dava açacağı yönündeki iddialara, firmanın Türkiye Denetim Ortağı Ömre Tanrıöver yanıt verdi. Tanrıöver, "Söz konusu iddiaları şaşkınlıkla izliyoruz. Fenerbahçe'ye dava açmak gibi herhangi bir girişimimiz ya da düşüncemiz olmadı" açıklamasını yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN