"Young Boys’u düşmanlık bekliyor"

Salı 27.07.2010 00:00

İSVİÇRELİLER yine çirkefliği ele aldı.

F.Bahçe'nin geçen sezon oynadığı Trabzonspor maçının fotoğraflarını sayfalarına taşıyan Basler Zeitung gazetesi, Young Boys'u Türkiye'de düşmanlığın ve huzursuzluğun beklediğini yazdı. Young Boys'un İstanbul'da Türkleri memnun etmeyen bir sonuç alması durumunda stadın yeniden yakılabileceği iddia edildi.

Young Boys maçı suni çimde oynanacak

F.BAHÇE'nin korkusu suni çim. F.Bahçe, Young Boys maçını suni çimde oynayacak. Daha önceden suni çimde oynadığı maçlarda zorlanan ve sakatlıklar yaşayan F.Bahçeli futbolcular aynı durumun yeniden yaşanmasından korkuyor. Aykut Kocaman'da suni çimde oynanacak maçta oyuncularından azami dikkat istedi.

"Beraberlik şansı bile yok"

Önceki yıllarda İsviçre'de pek çok takımda forma giyen Atilla Şahin (36) Basler Zeitung gazetesine konuştu. Türk asıllı İsviçreli futbolcu Türkiye'de F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş aşkının din aşkı gibi olduğunu belirtti.

Young Boys'un F:Bahçe karşısında hiç şansı olmadığını iki maçtan birisinde beraberlik almanın Young Boys için başarı olduğunu, ama F.Bahçe'nin iki maçta da İsviçre ekibine fark atacağını tahmin ettiğini söyledi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN