Web Sürümüne Geç

Bize göre daha hazırlardı

Salı 03.08.2010 17:26
Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun rövanşında yarın Young Boys ile yapacakları maçta kendilerinden beklenen skoru elde edeceklerini ifade etti.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki basın toplantı odasında yarınki rövanş mücadelesiyle ilgili soruları yanıtlayan Emre, ilk maçta gördükleri eksikleri üzerinde özverili bir şekilde çalıştıklarını kaydetti.
Deplasmandaki mücadelede kırmızı kart nedeniyle 10 kişi kalmalarının, sahanın suni çim olması ve rakiplerinin fizik üstünlüğü gibi şartların, ortaya koydukları futbolu etkilediğini anlatan Emre, özetle şöyle konuştu:

''En iyi şekilde hazırlandık. Ben saha ve seyirci avantajımızı iyi kullanıp bizden beklenen skoru elde edeceğimizi düşünüyorum. Kolay maç olmayacak ama her türlü şarta hazırlandık. Bize göre fiziken daha hazır bir takımdı. Fizik üstünlükleri kesinlikle vardı. Rakip daha çok pozisyona girdi, daha fazla oyunu kontrol ettiler. 10 kişi kalmamız, sahanın suni çim olması, fizik olarak hazır olmamamız bizi etkiledi ama daha iyi olabilirdik. Hocamız bize eksiklerimizi gösterdi. Herkes özveri ile hafta içinde çalıştı. İnanıyorum ki, daha farklı bir görüntü ortaya koyacağız. Sahamızda iyi mücadele ettiğimizde yenilmez bir takım ortaya çıkıyor, en kötü dönemlerde bile bu oluyor.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN