Web Sürümüne Geç

  Rakipler sıkı

  Pazartesi 03.08.2010

  Barça, Milan, Villarreal ve İnter de sambacının peşinde. Ancak Brezilya basını, "Kozlar şu an F.Bahçe'nin elinde" diye yazıyor

  Golcünün yanı sıra defansına ya da orta sahasına da yabancı bir takviye yapmayı planlayan Fenerbahçe'de, ağırlık orta alana verildi. Aykut Kocaman'ın geçen yıl defalarca izleyip pahalı gelince almayı başaramadığı Sao Paulo'lu Hernanes, bu bölgeye yapılması planlanan transferde listenin başına yazılan isim. Ancak 25 yaşındaki sambacıyı almak öyle kolay bir iş değil. En büyük talibi Lazio. İtalyanlar, Hernanes için Sao Paulo'ya tam 14 milyon euro teklif etti.

  BİR GÖRÜŞME DAHA
  Hernanes, Barcelona ve Milan'ın da takibinde. Ancak Fenerbahçe'nin en büyük rakipleri Lazio ile birlikte Villarreal ve İnter. Bu dört kulübün süper yıldız için yarıştığı Brezilya basınında sıkça gündeme getiriliyor. Haberlerde, "Hernanes'in geleceğini Fenerbahçe'nin alacağı karar belirleyecek. Kozlar Türklerin elinde" yorumları yapılıyor. Sao Paulo'nun sportif direktörü Jesus Lopez, "Hernanes için Lazio'lu yetkililerle bir kez daha görüşeceğim" açıklamasını yaptı

  SONUNA KADAR VARIZ
  Sao Paulo'nun sportif direktörü Jesus Lopez, Hernanes için hiçbir kulüple anlaşmadıklarını belirtirken, Lazio Başkanı Claudio Lotito, "Pazarlıklarımızı sonuna kadar sürdüreceğiz" diyerek kararlılık gösterdi.

  MİLLİ DAVET
  Ocak 2009'da Times gazetesinin "Gelecek vadeden en iyi oyuncular" listesinde yer alan Hernanes, Brezilya'nın 10 Ağustos'ta ABD ile oynayacağı maçın kadrosuna davet edildi. Her iki ayağını da çok iyi kullanan sambacı, güçlü fiziği ile Sao Paulo'nun en büyük caydırıcı gücü.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN