Alex depremi

Pazar 08.08.2010

Kriz derinleşti. Takımdan soğuyan ve çalışmaları boykot eden yıldızın, bavullarını toplamaya hazırlandığı belirtildi

Fenerbahçe'de Alex krizi giderek derinleşiyor. Sarı-lacivertli takımda yaşadığı 6 sezonda adeta imparator olan ve müthiş istatistikleriyle daha şimdiden Fenerbahçe tarihine geçen kaptan, yeni bir sistem oluşturmaya çalışan teknik direktör Aykut Kocaman'la ters düşünce bir anda "problem adam" haline geldi. Kriz, Young Boys ile oynanan mücadelede patlak verdi.

BAŞKAN AZARLAYINCA
2. yarıda oyundan alınan kaptan, bu duruma çok içerledi. Kocaman'dan hıncını kendi internet sitesinden yaptığı, "Futbol oynamıyoruz" açıklamasıyla çıkarmaya çalıştı. Ancak Alex, bu kez de başkan Aziz Yıldırım'ın hışmına uğradı. Yıldırım Alex'i, Emre, Volkan ve Lugano ile birlikte, "Adam gibi oynayın" diyerek fırçaladı. Azarlanmaya alışık olmayan kaptan, buna tepkisini ise pasif direnişe geçerek gösterdi.

ÜLKESİNE DÖNEBİLİR
Dünkü antrenmanda da takım çalışmasına katılmayarak salonda fitness yapmayı tercih eden ve bir anlamda intikam alan kaptan Alex de Souza'nın artık Fenerbahçe'yi tamamen kafasından sildiği ve ülkesine dönmek istediği öğrenildi. Önümüzdeki birkaç günün önemli gelişmelere gebe olduğu, Brezilyalı futbolcunun alacaklarından bile vazgeçip her an ülkesine dönebileceği ifade ediliyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN