Web Sürümüne Geç

  Niang’ın yerine Fabiano

  Salı 10.08.2010 12:42

  Marsilya teknik direktörü Didier Deschamps, Niang ile milli takım dönüşünde bir araya geleceklerini ve son kararlarını alacaklarını bildirdi.

  Fransız teknik adam yaptığı açıklamada, "Niang kararını vermiş gibi görünüyor. Valenciennes maçında Brandao var Diawara yok. Niang'un durumu ise belirsiz. Hala Marsilya'nın renklerini taşıyor" diye konuştu.

  Bu arada Marsilya'da Başkan Jean-Claude Dassier, Sportif Direktör Jose Anigo ve takım sorumlusu Antoine Veyrat ile teknik direktör Deschamps bir araya gelerek, transferleri masaya yatırdı. Niang'ın Cape Verde ile oynayacağı maça gitmeden önce Marsilyalı yöneticilere "4 yıl için yılda vergisiz 3,5 milyon euro'luk inanılmaz bir teklif aldım. Bırakın gideyim. Bana bu parayı bana kimse vermez" diye adeta yalvardığı iddia edildi.

  Niang'ın yerine Fabiano


  Marsilya'nın Mamadou Niang'ı F.Bahçe'yi satması durumunda yerine Luis Fabiano'yu transfer edeceği iddia edildi. Fabiano için Marsilya'nın, Sevilla'ya 13 milyon euro teklif ettiği, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fabiano'yu satarak para kazanmak isteyen Sevilla'nın da teklife sıcak baktığı bildirildi.

  Bu arada Marsilya'nın resmi TV kanalında yayımlanan 'Bir Gün' programına konuk olan Başkan Dassier, Niang haberlerine hiç değinmeden, "Marsilyalılar üzülmesin elimizden gidecek oyuncuların yerine daha iyileri gelecek. Fabiano da bu objelerden biri" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN