Web Sürümüne Geç

Serkan tamam

Salı 11.08.2010

Başkent ekibi, 25 yaşındaki kalecinin alacaklarını ödemedi. İki gün önce "F.Bahçe ile anlaşmadık" diyen menajer Canatar dün "U" dönüşü yaptı

SABAH SERBEST KALDI
F.Bahçe, Volkan Demirel'e alternatif olarak Serkan Kırıntılı'yı transfer ediyor. A.Gücü'nün kadro dışı bırakmasından sonra federasyona başvurarak alacaklarını isteyen Serkan birkaç gün içinde F.Bahçe'ye imza atacak. A.Gücü, oyuncunun 1 milyon 700 bin TL'lik alacağını 30 günlük sürede ödemeyince Serkan dün 08.45 itibarı ile serbest kaldı.

KOCAMAN TALEP ETTİ
İki gün önce, "F.Bahçe ile anlaşmadık" diyen Serkan'ın menajeri Haluk Canatar dün "U" dönüşü yaptı. Canatar Best FM'e, "Serkan'ın F.Bahçe'ye gitmemesi için bir neden yok" diye konuştu. Aykut Kocaman, Volkan Babacan'ı kadroya almayarak ona güvenmediğini ortaya koymuş, Serkan için yönetime "Transfer edelim" raporu vermişti.

KAMPA GELMEDİ

Serkan'ın A.Gücü ile sıkıntısı geçen sezon başladı. Yönetim, "Herkes gece 23.00'te kampta olacak" duyurusu yaptı. Serkan cama yapıştırılan duyuruyu okumadığı için ertesi gün tesislere geldi. Bu durum "Disiplinsizlik" olarak yorumlanıp Serkan ile ipler koparıldı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN