Web Sürümüne Geç

  Ballı'dan birlik çağrısı

  Cuma 13.08.2010 13:58

  Fenerbahçe Futbol Takımı'nın eski idari menajeri Volkan Ballı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile sarı-lacivertli kulübün eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp arasında yaşanan tartışmalarda, Anelka ile ilgili konuda adının şahit olarak geçtiğini kaydederek, ''Geçmişte yaşadıklarımızı ve bildiklerimizi kamuoyu önünde paylaşmak Fenerbahçemize zarar verecektir'' dedi.

  Ballı, yaptığı açıklamada, kamuoyu önünde yaşanan bu tartışmalara çok üzüldüğünü, başta başkan Aziz Yıldırım ve tüm Fenerbahçelileri birlik ve bütünlük içinde olmaya çağırdığını ifade ederek, şöyle konuştu:

  ''Sayın başkan Aziz Yıldırım ve sayın Hakan Bilal Kutlualp arasında son günlerde yaşanan tartışmalardan birinde benim ismim Anelka konusunda şahit olarak geçmektedir. Tabii ki bu konuda benim konuşma hakkım var, ancak her zaman söylediğim gibi, bir Fenerbahçelinin diğer bir Fenerbahçeli ile kamuoyu önünde tartışmasına çok üzülüyor ve başta kulübümüzün başındaki insan olarak sayın başkanı ve tüm Fenerbahçelileri birbirine sevgi ve saygı göstermeye, birlik ve bütünlük içinde olmaya çağırıyorum. Üstüne basarak ısrarla söylüyorum, geçmişte yaşadıklarımızı ve bildiklerimizi kamuoyu önünde paylaşmak Fenerbahçemize zarar verecektir. Ancak, bütün bunların hem yönetim hem de muhalefet tarafından dikkate alınması ve artık bu konularda hata yapılmaması gerekir. Neticede bütün bu yaşananlara gerçek anlamda üzülen milyonlarca Fenerbahçe sevdalısıdır.''
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN