Web Sürümüne Geç

  Fener'de Volkan krizi

  Pazartesi 16.08.2010 15:38

  Fenerbahçe'de Antalyaspor maçında sakatlanan Volkan Demirel'in sağ üst adalesinde küçük bir yırtık tespit edildiği bildirildi.

  Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı yapılan antrenmanda, dünkü maçta forma giyen oyuncular yenileme idmanı yaptı.

  Diğer oyuncular ise antrenmanda koşu ve koordinasyonun ardından 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yapıp, taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı. Fenerbahçe, yarın akşam basına açık yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

  VOLKAN DEMİREL'İN SAKATLIĞI
  Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle dünkü maçın ikinci yarısında oyundan alınan kaleci Volkan Demirel'in sağ üst adalesinde küçük bir yırtık tespit edildiği açıklandı. Tedavisine başlanılan Volkan'ın PAOK maçına yetiştirilmeye çalışıldığı kaydedildi. Mehmet Topuz'un ise sağ arka adalesinde darbeye bağlı ödem oluştuğu belirtilirken, bu oyuncu antrenmanda bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile takımdan ayrı çalıştı. Tedavisi süren Dia da Dolu Arslan ile birlikte çalıştı. Sağ üst adalesinde zorlamaya bağlı sertleşme ve ödem bulunan Güiza ile sol ayak bileği şişen Deivid de Souza, antrenmanda yer almadı. Bu oyuncuların tesislerde çalıştıkları bildirildi.

  İŞTE VOLKAN VE TESCİLLİ GÜZEL NİŞANLISI-TIKLA
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN