Web Sürümüne Geç

  Başkanı koltuğundan edecek

  Salı 17.08.2010 15:15

  Niang’ın F.Bahçe’ye transfer olması Marsilya’da tüm dengeleri alt üst etti.

  Ben Arfa'nın kazan kaldırmasıyla Başkan Dassier'in büyük bir sıkıntıya düştüğü, taraftarların hafta sonunda oynanacak maçta giden ve gelmeyen oyuncular nedeniyle Dassier'i istifaya davet edecekleri bildirildi. Marsilya'da başkanlık için adı geçen bir numaralı ismin de sağ kolu Antoine Veyrat olduğu iddia edildi.

  Brandao: Niang'ı çok arayacağım
  Marsilya'da Niang'ın partneri olan Brandao yeni gelecek oyuncuyu bekliyor. Valencinnes'den Samassa ve Toulouse'dan Gignac, Niang'ın alternatifleri olarak gösteriliyor. Bu arada Brandao, "Niang Marsilya, tarihine geçti. Onu çok arayacağım. O kulüpten ayrılmaya karar verdi. Bu onun hayatı. Ona kariyerinin geri kalanı için başarılar diliyorum" dedi.

  Niang'ın parasının yüzde 20'si Strasburg'a
  Marsilya'nın 2005 yılında Strasbourg'dan aldığı Niang için, F.Bahçe'den 8 milyon euro bonservis bedeli alacak. Marsilya'nın 7,2 milyon euro'ya transfer ettiği Niang için aldığı 8 milyon euro'nun yüzde ise bonus olarak Strasbourg'un kasasına girecek. İlk taksit olarak 160 bin euro alan Strasburg'un toplam 1,6 milyon euro alacağı bildirildi.

  Ha Katar, ha Türkiye
  Fransız futbolunun efsane isimlerinden Eric Di Meco, Niang'ın F.Bahçe'ye transferini değerlendirdi. Fransız futbolcu yaptığı açıklamada, "Niang'ın F.Bahçe'den alacağı parayı Marsilya'ya ödeyemezdi, ödememeliydi de!. Katar , ABD veya Türkiye'ye gitmek isteyen futbolcuların paragöz oldukları ortada. Niang başarılı bir futbolcu ama para için Marsilya'yı bırakması normal" dedi.
  Etiketler Niang, Dassier, Fenerbahçe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN