Taraftara polis uyarısı

Çarşamba 18.08.2010

Fener 7 milyon euro'dan azına razı olursa Okçu, ülkesine dönecek Başkan Ortiz, "Sağlık kontrolünden sonra imzayı attıracağız" dedi

Fenerbahçe'nin Güiza'dan kurtulması artık an meselesi. As gazetesinin haberine göre sarı-lacivertlilerin İspanyol golcüsü La Liga'nın yeni takımlarından Hercules ile anlaştı. Hercules Başkanı Enrique Ortiz de Güiza ile 4 yıllık anlaşmaya vardıklarını ve İspanyol futbolcunun sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi sözleşmeye imzayı atacağını açıkladı. İspanyol ekibi, Fenerbahçe kulübünün Güiza'yı 4-5 milyon euro civarında bir bonservis bedeli karşılığında bırakmasını beklerken, sarı-lacivertliler 7 milyon euro'da ısrar ediyor.

"ORTAK NOKTADA BULUŞACAĞIZ"
Ortiz, "Fenerbahçe ile temaslarımız devam ediyor. Ortak bir noktada buluşacağımıza inanıyoruz. Güiza bizim futbolcumuz olmaya çok yakın. Çok büyük aksilik olmazsa önümüzdeki günlerde transferi resmen duyurmak istiyoruz" dedi. 30 yaşındaki futbolcuyla Rubin Kazan da ilgilenirken, birkaç Bundesliga ekibinin de transferi takip ettiği ifade edildi. Dünya Kupası kadrosu dışında kalan Güiza'nın ise ülkesine dönüp Del Bosque'ye kendisini yeniden ispatlamak için Fenerbahçe'de aldığı ücretin çok altında bir fiyata Hercules'le anlaştığı belirtiliyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN