Bu ne cüret!

Cuma 20.08.2010

İspanyol oyuncu "Umarım Fenerbahçe beni Hercules'e satar. Eğer burada kalırsam herkes için kötü olur" diyerek haddini aştı

İspanyol gazetesine konuştu
İspanya 1. Ligi'ne yeni çıkan Hercules'e transferi gündemde olan Güiza, bu takımın şehri Alicante'nin İnformacion gazetesine verdiği demeçte haddini aştı. F.Bahçe'nin Hercules'in teklifini kabul etmesini umduğunu belirten Güiza, UEFA Avrupa Ligi play off maçı nedeniyle hala yöneticilerle konuşamadığını kaydederek, "Beni hesaba katmayan onlar ve bu yüzden kendim idman yapıyorum. Eğer kalırsam bu herkes için kötü olacak. Hercules'in teklifini kabul etmelerini umuyorum'' dedi.

Bonservis engeline takıldı
Bu arada Güiza'nın için Fenerbahçe'ye önerdiği 4 milyon euro'luk bonservis bedeliyle ilgili yanıt bekleyen Hercules'in, İspanyol futbolcuyu alamaması halinde Werder Bremen'li Almeida'ya yönelebileceği kaydedildi. F.Bahçe, daha önce Güiza'ya karşılık Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla 7 milyon euro'ya el sıkışmıştı. Ancak İspanyol futbolcu Kazan'a gitmeyi reddetmişti. Daha sonra ise Güiza, Getafe ile anlaşmış ancak bu kez de F.Bahçe 5 milyon euro'luk bonservis önerisini yetersiz bulmuştu.

Etiketler Fenerbahçe, Hercules
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN