Beşiktaş'tan Paok'a sevgilerle

Çarşamba 25.08.2010 16:29

Beşiktaş’tan PAOK’a sevgilerle...PAOK’lu futbolcu ve teknik heyetin bu sabah yapacağı Aya Sofya ziyareti trafik sıkıntısı yüzünden iptal edildi.

İstanbul polisinin Ayasofya bölgesinin trafiğe kapalı olduğunu belirterek, PAOK'lulara izin vermediği bildirildi. PAOK yöneticilerinin buna çok bozulduğu, yürüyerek Ayasoyfa'yı ziyaret etmek istediği, yetkililerin buna da izin vermediği, iki taraf arasında gerginliklerin yaşandığı iddia edildi.

Ancak, PAOK teknik direktörü Dermitzakis ve kulüph müdürü Panayiotis Poikilidis İstanbul'daki Ortodoks kilisesini ziyaret etti. Bu arada PAOK kulübünün 1926 yılında kurulduğu binaya yapacağı ziyarette iptal oldu. Bu arada PAOK'un Perşembe sabahı 10'da Patrikhane'yi ziyaret edeceği bildirildi.

Beşiktaş'tan PAOK'a sevgilerle
Yunan To Vima gazetesi İstanbul'a giden PAOK'un büyük bir sürprizle karşılaştığını bir grup Beşiktaşlı'nın kendileri gibi Siyah-Beyaz renkli PAOK'lu oyunculara sevgi gösterilerinde bulunduğu ve, "F.Bahçe'ye üç atın" diyerek, Yunanlı oyunculara destek verdiğini yazdı.

Türk taksici PAOK takımını taciz etti
F.BAHÇE'nin karşılaşacağı PAOK'ta kaptan Teo Zagorakis'in eşi İstanbul'a yapılan seyahatten 20 dakika önce doğum yaptı. Yunan futbolcunun eşi ikinci çocuğunu doğurdu. Bu arada PAOK'un İstanbul'a indikten sonra otobüsle oteline giderken bir taksi tarafından taciz edildiği taksicinin Yunanlı oyuncuları el hareketleri yaptığı fakat polisin olayı görmesine rağmen taksiciyi uyarmadığı iddia edildi. Bu arada Dionisos Makris, PAOK şarkılarını içeren bir albüm çıkardı. Albümde yer alan şarkılar F.Bahçe maçından sonra çalınacak.

Doğduğumuz yerde F.Bahçe'yi yeneceğiz
F.BAHÇE'nin yarın akşam 1-0'ın rövanşında konuk edeceği PAOK'ta teknik direktör Pavlos Dermitzakis "Doğduğumuz yerde kazanmak istiyoruz" dedi. To Vima gazetesine konuşan Dermitzakis, "Toumbas'ta kazandığımız 1-0 bizim için anahtar olacak. Rakibimiz bu maç öncesi bize mutlak favori gibi gösteriliyor fakat benim umutlanmak için çok iyi fırsatlarım ve referansalrım var. Bu maçı kazanmak için yeterliyiz. Bize bu maç prestijden çok daha fazla yardımcı olacak. Psikolojik olarak çıkışımız olacak" dedi.

Etiketler PAOK
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN