Hatalı değişim

Cuma 27.08.2010
PAOK ilk maçtaki 1-0'ın üzerine yatıp zaman çalmak, Fenerbahçeli oyuncuları sinirlendirmek, tribündeki seyirciyi tahrik etmek üzerine kurduğu oyun planlarını maçın daha ilk dakikasından itibaren uygulamağa başladı.
6'da Boussaidi, Andre Santos'a çok sert girdi ama bu durumu çözen İtalyan hakem Paolo Tagliavento hemen sarı kartını kullandı ve rakip Paok'a gerekli mesajı verdi.
Top Niang'a geldiği anda rakip takım iki kişi ile basarak Niang'ı kontrol altında tutmaya çalıştı. İlk yarının en güzel pozisyonu Stoch'un şutuydu. Çirkin olan ise PAOK'lu futbolcuların her dokunuşta kendilerini hemen yere bırakmaları ve tribünlerde bulunan PAOK'lu seyircilerin Fenerbahçe taraftarlarının üzerine yanan meşaleleri atmasıydı.

Emre'yi çıkarmamalıydı
İkinci yarıya Fenerbahçe çok hızlı başladı.
50"de Emre nefis bir gol attı. Gol öncesi top Niang'ın koluna çarpmasına rağmen hakemin pozisyonu devam ettirmesi, 67'de Malezas'a, 86'da Garcia'ya, Niang'a yaptıkları taktik faullerden dolayı gösterdiği sarı kartlar derslikti.
Boussaidi-Stoch mücadelelerinde İtalyan hakem sarısı olduğu için Boussaidi'ye biraz hoşgörülü davrandı. Durumu çözen PAOK teknik direktörü atılacağını anlayınca, 76'da Boussaidi'yi oyundan aldı.
Bu dakikada anlam veremediğimiz değişiklikle Emre yerini Selçuk'a bıraktı ve PAOK rahatladı, Fenerbahçe'nin üzerine gelmeye başladı, çok ciddi pozisyonlar buldu. Son beş dakikada Fenerbahçe toparlanır gibi oldu yüklendi ancak turu getirecek ikinci golü bulamayınca maç uzatmaya gitti.
102'nci dakikada Müslimovic attığı golle herşeyi bitirdi. Hatalı oyuncu değişikliği sonrası Fenerbahçe'de UEFA Ligi'neTrabzonspor ve Galatasaray'dan sonra veda etti.
İtalyan hakem Paolo maçı çok iyi yönetti.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN