İşte F.Bahçe'nin aradığı isim

Cuma 27.08.2010 00:00

Başlığı görünce F.Bahçe’nin yine bir transfer yapacağını düşündünüz değil mi?.. F.Bahçe yarın gider Robinho’yu da getirir, Ronaldinho’yu da alır... peki bu transferler F.Bahçe’yi düze çıkarır mı?..

Evet diyebilen varsa, beri gelsin!

F.Bahçe'nin aradığı isim, "F.Bahçeliler; sizi Aziz Yıldırım'dan kurtarmaya geliyorum" diyecek başkan adayıdır!

Saadettin Saran mı olur?.. Mehmet Ali Aydınlar mı olur?.. Orasını bilemem ama Aziz Yıldırım'ın karşısına başkan adayı olarak çıkacak kişiye oy vermeyen F.Bahçe'nin her kongre üyesi bu rezaletin ortağı olur.

Aziz Yıldırım'a 'yeter' demeyen her F.Bahçeli bu rezaletten sorumludur. Bu rezalet Aziz Yıldırım'ı aşmıştır...12 yıllık F.Bahçe başkanlığı süresince sadece Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final gören bir başkana başarılı diyenler ise sadece 'iki yüzlü şakşak'çıdır.

"F.Bahçe Yıldırım zamanında şampiyonluklar yaşadı" diyecekler vardır, iddia ediyorum "F.Bahçe'nin başkanı Rambo bile olsa, bu kadar sürede F.Bahçe bu kadar şampiyonluk zaten kazanırdı!"

Kendisini F.Bahçe'nin üstünde gören, tüm başarısızlıklarına rağmen, etrafındaki şakşakçılar yüzünden 'başarılı' olduğunu sanan ve kendini dev aynasında gören Aziz Yıldırım'dan kurtaracak kişi F.Bahçe'nin aradığı isimdir!

Ama Aziz Yıldırım istifa etmez. Aziz Yıldırım, başarısızlığı kabul edecek bir insan değil. O yüzden F.Bahçe'de 'darbe' olmalı. Aziz Yıldırım ve arkadaşları, 'yıldırım operasyonla' görevden alınmalı.

PAOK rezaletinden sonra ne olacak biliyor musunuz?.. Aziz Yıldırım suçu yine başkasına atacak! Şampiyonluk kaybedildiği gün, F.Bahçe taraftarının gözünün içine baka baka suçlu olarak Rüştü'yü gösterdiği gibi. Her başarısızlığın ardından, kendi başarısızlığını gizlemek için kendine iğne bile batırmadan etrafına çuvaldızları batırdığı gibi.

Çok değil bir ay içinde F.Bahçe yönetimi taraftarın gözünün içine baka baka ne yalanlar söyledi?.. Ne dediler, "Gyan'ın formaları hazır 3 gün içinde geliyor?", nerede Gyan? "Bize Robbie Keane ve Pavlyuchneko'yu önerdiler.

Fakat biz yaşlı oyuncu almayacağız!" Niang, Keane'den 2, Pavlyuchenko'dan 5 yaş daha ihtiyar. Stoch'la, Dia'yla, Robinho ile ilgilenmiyoruz yalanlarına girmek bile istemiyorum.

Eğer Aziz Yıldırım bu rezaletlerin ardından düzenleyeceği ilk basın toplantısında istifa etmezse, kendisinden bekleneni yapmış olur.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA