Web Sürümüne Geç

  'Robinho F.Bahçe’ye gidecek'

  Cuma 27.08.2010 10:55

  Brezilya Milli Takımının yeni teknik direktörü Mano Menezes, Robinho’nun F.Bahçe’nin teklifini kabul etmemesine sinirlendi.

  Brezilya Milli Takımının son durumuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Mano, Robinho ile ilgili sorulan soruya, "Ben Robinho'nun kişisel imajını değiştirmesi gerektiğini düşünüyor. O hep çocuk olarak görülüyor. Fakat artık erkek gibi düşünme zamanı geldi. Yeni pozisyonu ona yarar getirecektir. O dünya futbolunda yer almaya devam etmeli. Bir takımın kulübesindeki Robinho'ya ne benim, ne de futbolun ihtiyacı var" diye konuştu.

  Mancini: Robinho Türkiye'den gelen teklifi düşünüyor
  İngiliz Daily Express gazetesi, M.City'nin İtalyan teknik patronu Roberto Mancini'nin dün yaptığı, "Robinho'nun çok fazla seçeneği yok" haberi sonrası İtalyan teknik adama seçenekleri sordu. Mancini gazeteden Graham Chase'e verdiği yanıtta, "Robinho'nun seçim yapmak için son 6 günü. Onunla diyalogumuz çok iyi. Fakat o ayrılmak istiyor. İspanya'da dönmek istiyor. İtalya'da oynamanın yollarını arıyor. Sürekli olarak da Türkiye'den gelen teklifi düşünüyor" dedi. Gazete ise Robinho için F.Bahçe dışında kalan tüm tekliflerin kiralamaya yönelik olduğunu belirterek, Robinho'nun F.Bahçe'ye evet diyecek konuma geleceğini iddia etti.

  Robinho Milan ile görüşüyor
  Bu arada Robinho'nun menajeri Wagner Ribeiro, TV Globo'da canlı yayına çıktı, Milan ile görüşme halinde olduklarını açıkladı. Robinho'nun Milan'a gitmek istediğini fakat Milan'ın, M.City'nin istediği parayı çok bulduğunu söyledi. Ribeiro, F.Bahçe sorusuna ise, "Robinho o konudaki net fikrini açıkladı" diye konuştu.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN