Göster kendini

Cumartesi 04.09.2010

Sakat ve milli oyuncuların çokluğu nedeniyle takımda az şans bulan isimlerin yer alacağı 20.00'deki maçı Futbol Smart naklen verecek

A Milli Takım'ın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerindeki Kazakistan ve Belçika maçları nedeniyle lige verilen arayı değerlendirmek isteyen Fenerbahçe, bugün Sivasspor ile 11. Cumhuriyet Kupası'nı kazanmak içinmücadele edecek. Sivas 4 Eylül Stadı'nda oynanacak olan maç saat 20.00'de başlayacak ve Futbol Smart'tan naklen yayınlanacak. Önceki yıllarda 4'lü futbol turnuvası sonunda verilen Cumhuriyet Kupası, bu yıl ilk kez iki takım arasında oynanacak ve Fenerbahçe ilk kez bu kupa için mücadele edecek. Futbolseverler bu karşılaşmayı ücretsiz izleyebilecek.

Yedekler için iyi bir fırsat olacak

Ulusal kurtuluş mücadelesinde ışık tutan kararların alındığı 4 Eylül Sivas Kongresi'nin 91. yıl dönümünün kutlanacağı gün oynanacak maça, taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Bu karşılaşma, Fenerbahçe'de yedekler için de iyi bir fırsat olacak. Sakatların yanı sıra milli takımlara davet edilen oyuncuların çokluğu nedeniyle, Aykut Kocaman'ın fazla forma giyemeyen oyunculara şans tanıması bekleniyor. Kocaman'ın sahaya Serkan, Okan, Bekir, İlhan, Caner, Cristian, Gökay, Mehmet Topuz, Alex, Recep, Gökhan Ünal 11'i çıkarması bekleniyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN