Bilica'nın isyanı

Pazar 05.09.2010

"Tekmeye kafa uzattım, sakatlanma pahasına savaştım. Karşılığı bu mu? Kötü sonuçların tek sorumlusu, günah keçisi ben miyim?

Yobo'nun gelişiyle yedek kulübesinden çıkamayacağı iddia edilen Bilica kendisine büyük bir haksızlık yapıldığını söyledi. Brezilyalı oyuncu, "Ben tekmeye kafa uzatıyorum. Sakatlanma pahasına mücadele ediyorum. Beni kimse bu kadar kolay köşeye atamaz" dedi. Aykut Kocaman'ın adaletine her zaman güvendiğini de söyleyen tecrübeli stoper çalışacağını ve 11'in değişmezi olacağını da söyledi. Bilica hocasının kendisiyle konuşarak moral verdiğini de belirterek Aykut Kocaman'a teşekkür etti.

KOCAMAN'IN İŞİ ÇOK DAHA ZOR
Sivas'ta oynarken herkesin alkışladığı oyuncunun da kendisi olduğunu ekleyen Bilica şunları söyledi: "Ben değişmedim. Sadece F.Bahçe'de eleştiri dozu yüksek. Kötü sonuçlarda hemen bir günah keçisi arıyorlar. Elbette kötü oynadığım maçlar da var. Ancak Yobo'nun transferiyle sadece ben hedef alındım. Buradaki isim önemli değil. Yobo da iyi futbolcu olabilir. Bunun için savaşıp formayı kapması lazım. Hocam Aykut Kocaman'ın adaletine güveniyorum. Onun için inanın benden çok daha zor."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN