Gençlik iksiri

Pazartesi 06.09.2010

Manisa maçında 2 asist yapan Okan'dan sonra, Sivas'a gol atan Recep, yetenekleriyle camiaya umut, yıldızlara gözdağı verdi!

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın göreve gelmesiyle başlayan değişim, altyapıda da kendini gösterdi. Tecrübeli çalıştırıcının cesurca görev verdiği genç oyunculardan Okan'ın Manisaspor maçında yıldızlaşmasının ardından, Sivasspor ile oynanan Cumhuriyet Kupası karşılaşmasında Gökay, Berk, Hasan ve Recep Berk Elitez'in sergilediği performans yüzleri güldürdü. Okan, Manisa maçında yaptığı 2 asistle galibiyetin kilit ismi olurken, Sivas'ta da özellikle Recep Berk Elitez attığı gol, hızı ve hava hakimiyeti ile tam not aldı.

KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL
Yıllar sonra altyapıdan yetenekli gençlerin çıkması ve A takımda kendini göstermesi, yönetimi memnun ederken, bu durumun takımdaki rekabeti de üst düzeye taşıyacağı belirtiliyor. Kalede deMert'in başarısına dikkat çeken otoriteler, "Artık A takımdaki tecrübeli isimler, 'yerimiz garanti' diye rahat olamayacaklar. Bu da takımın düzeyini artıracak" dediler. Kocaman'ın gençlere görev vermeyi sürdüreceği vurgulandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN