Guiza şok yarattı

Salı 07.09.2010 13:05

Fenerbahçe’nin bir türlü kurtulamadığı Dani Güiza, ameliyat olmak için İspanya’nın Vigo kentine gitti.

Burada Celta Vigo'nun doktorluğunu yapan Juan Jose Garcia Cota tarafından kontrol edilen Güiza'nın, aşil tendonundaki sakatlığın ciddi olduğu belirtildi. Cumartesi ameliyat olacak yıldızın, 7 ay gibi uzun bir süre sahalardan uzak kalabileceği iddia edildi.

AS gazetesi ise Güiza'nın yaz aylarında ameliyat olmaya karar verdiğini fakat F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, onu Rubin Kazan'a satmak istediği için Güiza'nın öfkelenerek operasyondan vazgeçtiğini iddia etti.

Bu arada Güiza'nın avukatı Vicente Montes'in, F.Bahçeli yöneticilerle görüşerek, Güiza'nın tüm sağlık ve yol masraflarını üstlenmeyi kabul ettirdiği de bildirildi.


F.Bahçe Güiza'ya kullanmak istiyor
Hercules Başkanı Enrique Ortiz'in kendisinden en çok istediği oyuncunun Dani Güiza olduğunu ama F.Bahçe ile anlaşamadıkları için yıldız futbolcunun Türkiye'de kaldığını söyledi. Teknik direktör Esteban Vigo ile Güiza konusunda sürekli konuştuklarını ve "F.Bahçe, Güiza'yı satmak istemedi. Onu kullanacaklarını söylediler" diyerek perde arkasında olanları Diario Informacion gazetesine anlattı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN