Keşke kalsaydı

Salı 07.09.2010

Roland Koch'un Osnabrücker Zeitung'a yaptığı açıklamalar F.Bahçe'de deprem etkisi yapacak

Yöneticilere söylemiş
F.Bahçe'de Daum'un yardımcılığını yapan Roland Koch'un Alman basınına yaptığı açıklamalar F.Bahçe'de büyük ses getirecek. Koch, yaşadığı şehrin yerel gazetesi Osnabrücker Zeitung'a, Başkan Aziz Yıldırım'ın yönetici arkadaşlarına "Daum'u göndermekle hata yaptık galiba" dediğini iddia etti. Daum'un F.Bahçe ile ilişkisini hiç kesmediğini, bazı yöneticilerle sürekli konuştuğunu belirten Koch, Young Boys ve PAOK maçları için de görüşüne baş vurulduğunu söyledi.

ABD'den teklif aldık
Alman hocanın Young Boys maç öncesinde, "Dikkat edin, güçlü bir takımlar" dediğini belirtip, "Daum'u ciddiye almadılar" diyen Koch, bir gün Türkiye'ye döneceğini de ekledi. "Kendimi hiç yabancı hissetmiyorum. Beşiktaş ve F.Bahçe'de görev aldım. Teklif alırsam hiç düşünmem" diye konuştu. F.Bahçe'nin maçlarını yakından takip ettiğini de söyleyen Roland Koch, "Daum ABD'den teklif aldı. Bunu birlikte değerlendiriyoruz. Belki de kabul ederiz. Henüz belli değil" dedi.

6 yıldır yeri boş
Türkiye Alex'i tartışıyor ama Cruzeiro 6 yıldır, 10'un yeri dolmuyor" diye isyanda. Brezilya ekibi son olarak Şilili Walter Montillo'yu aldı, "Yeni Alex" diye tanıttı. Ancak taraftarlar bu oyuncuyu yeterli bulmadı. Öte yandan Alex, kendi sitesinden, "Cruzeiro şampiyon olur" diye açıklama yaptı.

Başka yerde bize prim verilirdi
F.Bahçe'den hak etmedikleri şekilde gönderildiklerini belirten Koch, "Başka bir ülkede son haftaya kadar şampiyonluğu kovalasanız ödül alırsınız. Bir beraberlik ile hoca başarısız sayılamaz. Ancak Türkiye'de bunlar olabiliyor" diye konuştu. Alman teknik adam F.Bahçe'nin başarılı olmasını istediğini de ekledi.

HEPİMİZ ONLARIN TARAFTARIYIZ

G.SARAY'IN EN PAHALI TRANSFERLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN