'Az daha F.Bahçe’ye gidiyordum'

Çarşamba 15.09.2010 14:52
Brezilya Ligi'nde yarın akşam Fluminense-Corinthians maçı oynanacak. Maç öncesi Flu'nun yeni transferi Deco ile Corinthians'tan Roberto Carlos basının karşısına çıktı. Deco, az daha F.Bahçe'de Roberto Carlos ile birlikte oynayacağını belirterek, "Roberto Carlos, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sol beki. Onunla aynı takımda oynayabilirdik ama olmadı. Yarın akşam rakibim olacak" dedi. Carlos ise, "Deco ile oynamadık ama rakibim olmasından gurur duyuyorum" dedi.

Stasi ajanı Wagenhaus
1993-94 sezonunda F.Bahçe forması giyen Andreas Wagenhaus'un Doğu Alman gizli polis teşkilatı Stasi'nin ajanı olduğu iddia edildi. İsviçre'nin Tages Anzeiger gazetesinde yer alan iddiaya göre 3 kez Doğu Alman milli takımında forma giyen Wagenhaus'un, Schössler ile birlikte Doğu Almanya adına ajanlık yaptığı bildirildi.

Bu arada aynı takımda yer alan oyunculardan efsane yıldız Matthias Sammer'in hakkında da böyle iddialar olduğu ama asla bunun gerçeği yansıtmadığı iddia edildi. 1991 yılında biten soğuk savaş dönemi içinde Wagenhaus'un Dresden forması giyerken takım arkadaşlarının Avrupa Kupası maçlarına gidildiği zaman onların iltica tarzı planlarını STASI'ye aktardığı ortaya çıktı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN