Son referandum

Çarşamba 15.09.2010

Kayseri yenilgisi ve bu maçtaki hatalarıyla kredisini tüketen genç hoca derbiyi de kaybederse cebindeki istifasını sunacak

Tepkiler çığ gibi büyüyor
F.Bahçe'nin efsane golcüsü, genç hocası Aykut Kocaman için hafta sonundaki Beşiktaş maçı "Olmak ya da olmamak" anlamını taşıyor. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi defterini çok erken kapatan, ligde de 4 maçta 2 mağlubiyet ile kredisini tüketen Kocaman'ın kulüp içindeki desteğini de yitirdiği iddia ediliyor. Sadece kötü sonuçlar değil kötü futbolun da tepkileri artırdığı Aykut Kocaman'ın pazar günkü Beşiktaş maçından çıkacak sonuca göre cebindeki istifasını sunacağı belirtildi.

Pellegrini beklemede

Kayseri yenilgisi dışında bu zor deplasmana yedek stopersiz gidişi, kadro seçimi ve oyuncu değişikliği ile güvenleri sarsan Aykut Kocaman'ın Alex ve Brezilyalı oyuncular ile yaşadığı sorunlar da işini zorlaştırıyor. Bazı yöneticilerin "Gitmeli" diyerek başkan Aziz Yıldırım'a baskı yaptığı, hatta Manuel Pellegrini ile görüşüldüğü de iddia ediliyor. Real Madrid'de şampiyonluğu Barcelona'ya kaptırdığı için görevine son verilen Şilili hoca F.Bahçe yönetiminden haber bekliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN