F.Bahçe'nin derbi planları!

Cuma 17.09.2010 11:08

Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı öncesi Bernd Schuster’e tuzak hazırladı. Kocaman, forvette Alex’i oynatacak, sürekli hücum düşünen Beşiktaş karşısına forvetsiz çıkacak.

Genç teknik adam, bu hafta Stoch'u da kulübeye çekecek onun yerine sol kanadı Caner'e teslim edecek. Andre Santos'ta bir hafta aradan sonra bekteki yerini alacak. Kocaman'ın bu planının nedeni Beşiktaş'ın yıldızı Quaresma'yı etkisiz hale getirmek.

Kocaman, sağ kanatta ise Mehmet Topuz'un yerinde Dia ile sahaya çıkarak, Üzülmez de oynasa, İsmail'de oynasa Senegallinin hızından yararlanmak istiyor. Kocaman, tam olarak iyileşmese bile Beşiktaş'a karşı Gökhan Gönül'ü oynatacak. Yobo'nun sakatlığında Bilica stopere geçecek.

Kocaman, Selçuk ve Cristian'ı orta sahada oynatarak, Guti ve Tabata'nın etkinliğini de azaltmayı planlıyor. Genç teknik adam Alex'in görevini ise Emre'ye verecek. Kocaman'ın kafasındaki tek soru ise Beşiktaş maçlarında her zaman iyi oynayan Alex'i mi forvette oynatacağı yoksa Niang'ı mı sahaya süreceği. Kocaman, Alex'i forvet oynatarak, Niang'ı yedek oturtmayı planlıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN