İyileşip döneceğim

Cumartesi 18.09.2010

Güiza: Sakatlığım geçince F.Bahçe için çok çalışacağım. Seneye iyi ayrılmak istiyorum.

Daniel Güiza sakatlığı sonrası doğduğu yer olan Jerez'e giderken, burada büyük ilgi görüyor. Sevenleri İspanyol golcüden imza alıp, ne zaman ülkesine döneceğini soruyorlar. Güiza ise bir an önce iyileşip tekrardan Fenerbahçe forması giymenin hesaplarını yapıyor.

KATKI SAĞLAYACAĞIM
F.Bahçe'nin İspanyol oyuncusu Güiza, topuğundan geçirdiği ameliyat sonrası rehabilitasyon dönemini İspanya'da değerlendiriyor. Doğum yere olan Jerez'e giden golcü oyuncu, "Tedavim güzel yapılıyor. İyileşince F.Bahçe'ye geri döneceğim. Formayı giymek için çok çalışacağım ve faydalı olmak istiyorum. Çünkü sezon sonunda bu kulüpten iyi duygularla ayrılmak amacındayım" açıklamasını yaptı.

HERCULES HARİKAYDI
Güiza transfer döneminde kendisini ıslarla isteyen Hercules'in Barcelona'yı yendiği maçla ilgili olarak, "Tabii ki ben de Hercules formasıyla o maçta oynamak isterdim. Drenthe ve Valdez gibi iyi oyuncularla oynamak mükemmel olurdu. Onları kıskandım" dedi. İspanyol golcü, transferi tamamen rafa kaldırdığını tek düşüncesinin sağlıklı bir şekilde F.Bahçe'de oynamak olduğunu da ifade etti.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN