Q7 benden kaçtı!

Salı 21.09.2010

"Quaresma karşımda adım atamadı. Etkili olamayınca sol kanada kaçtı! Hakkımız galibiyetti. Böyle oynarsak yakında zirveye çıkarız"

Sahada onu kilitledik
Derbide Beşiktaş'ın en etkili oyuncusu Ricardo Quaresma'ya karşı mücadele eden Gökhan Gönül, Portekizli yıldıza taş attı! Quaresma'nın kendisinin karşısında başarılı olamadığını belirten milli oyuncu, "Ona adım attırmadım. Karşımda etkili olamayınca benden kaçmak için kanat değiştirip, sol tarafa kaçtı" dedi. Quaresma'yı arkadaşlarının da yardımıyla etkisiz hale getirdiklerini ifade eden Gökhan, beraberliği ise şanssızlık olarak yorumladı.

Fark bile olurdu
Tecrübeli oyuncu, "Maçın hakkı kesinlikle 1-1 değildi. Özellikle ilk yarıda çok gol kaçırdık. Bunların birini değerlendirebilseydik, belki de farka giderdik" diye konuştu. Beraberliğe rağmen sergiledikleri futbolun ilerisi için umut verdiğini kaydeden Gökhan Gönül, "Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Böyle oynamaya devam edersek en kısa sürede puan kayıplarını telafi edip, zirveye tırmanacağımızı düşünüyorum" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN