Değişim rüzgarı

Çarşamba 22.09.2010

İdeal 11'i kurup düzenle daha az oynayacak. Geri çekildiği için eleştirilen takım; rakibinin daha çok üzerine gidecek, oyunu kontrol altında tutacak

Beşiktaş karşısında kaçırdığı galibiyetle bir kez daha morali bozulan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman değişim rüzgarları estirmeye hazırlanıyor. Kocaman farklı 11'ler denemekten ziyade bundan böyle ideal 11 kurup düzeni daha az değiştirmeye özen gösterecek. Sık sık geri çekildiği için eleştirilen takımın bundan sonraki maçlarda rakiplerinin daha çok üzerine giden anlayışla mücadele edeceği ve bu doğrultuda oyunun daha çok kontrol altında tutulmasının hedefleneceği de konuşuluyor.

GALATASARAY DERBİSİNE KADAR
Eleştirilere rağmen teknik direktör Aykut Kocaman'a sahip çıkan yönetim ise karar haftası olarak Galatasaray derbisini belirledi. Bu dönemde Kocaman'ın yapacağı değişiklikler işe yararsa ve memnun eden puan ortalaması yakalanırsa sorun yok. Ancak aynı şekilde kayıplar sürerse, başkan Aziz Yıldırım olaya el atacak. Gidişatın kötü olması durumunda Kocaman'ın kendi isteğiyle ayrılabileceğini bile ilettiği konuşuluyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN