Muradına erdi

Çarşamba 22.09.2010

Sarı-lacivertli futbolcu, Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen muhteşem düğünle, Belçika güzeli Zeynep Kübra Sever ile yaşamını birleştirdi

Yıldırım ve Koç şahit
F.Bahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel hayatının en mutlu imzasını attı. Sarı-lacivertli futbolcu, Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen düğün töreniyle, Belçika güzeli Zeynep Kübra Sever ile yaşamını birleştirdi. Düğünde Volkan-Zeynep çiftinin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıyarken; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım damadın, asbaşkan Ali Koç da gelinin şahitliğini yaptı.

650 davetli katıldı
Volkan'ı mutlu gününde sarılacivertli yöneticilerin yanı sıra, takım arkadaşları, teknik direktör Aykut Kocaman ve yardımcıları ile kulüp çalışanları da yalnız bırakmadı. Siyaset ve sanat camiasından ünlü isimlerin de bulunduğu, 650 davetlinin katıldığı düğün töreninde, Galatasaraylı futbolcu Arda, Beşiktaş kalecisi Rüştü gibi Volkan'ın diğer takımlardaki çok sayıda futbolcu arkadaşı da yer aldı.

Balayı devre arası
Adeta şıklık yarışına dönen Volkan'ın düğününde davetliler podyuma çıkan mankenler gibiydi. Çiftin balayı programını, Spor Toto Süper Lig'in devre arasında gerçekleştireceği bildirildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN