Antic'ten mesaj var

Perşembe 23.09.2010 15:59

Adı F.Bahçe teknik direktörlüğü için geçen Radomir Antic, Sırbistan’ın “Nezavisne Novine” gazetesine konuştu.

O röportajda F.Bahçe'ye gitmeyeceğinin altını bir kez daha çizen Sırp teknik adam, Kızıyıldız'dan teklif aldığını, bunu değerlendirebileceğini bildirdi.

Antiç, Banja Luka kentinde verdiği röportajda şu detaylara değindi. "Dünya Kupası'ndan sonra Federasyon Başkanı Tomislav Karadzic, bana 'arkandayız' dedi. Daha sonra benim görevi bırakmam için elinden geleni yaptı. Egolarına teslim oldu.

Sırbistan'ın kendisi göreve geldikten sonra 37 sıra birden yükseldiğini hatırlatan Antic, "Biz bir aile gibiydik. Spor Bakanı ile Federasyon başkanı arasında benim üzerimden bir savaş devam ediyordu. İnanın bana ben görevi bıraktığım için asla göz yaşı dökmeyeceğim ama bazıları dökecek" dedi.

Sırp teknik adam, "Tabii ki şu anda bana teklifler var. Beni arayanlar her zaman vardır. Ama şu anda tek istediğim biraz dinlenmek, Ocak ayına kadar bir takım çalıştırmayacağım" dedi.
Antic F.Bahçe iddiasına ise, "Şu anda tek düşüncem tatil yapmak. F.Bahçe'den bir teklif almadım. Böyle bir teklif gelse sizinle zaten paylaşırdım. F.Bahçe'ye gitmek de bana gurur verirdi" diye cevapladı.

Antic, Sırp futboluna veda etmek istemediğini belirterek Kızılyıldız iddiasını ise, "Şu anda bu teklifle ilgili konuşmak istemiyorum" dedi.

Fotomac.com.trYükleniyor
BİZE ULAŞIN