Şen'lik sürüyor!

Perşembe 23.09.2010

"Sayın Şen için 'Düğüne gelmesin' demedim. Sadece 'O gelirse ben gelmem' dedim. Şen Fener'e zarar veriyor, şov yapıyor"

Başkan Aziz Yıldırım resmi siteden yaptığı açıklama ile önceki gün Çırağan'da Zeynep Kübra Sever ile evlenen Volkan'ın düğünü için eski başkan Ali Şen'i veto ettiğini doğruladı. Yıldırım, bir dönem iyi ilişkiler kurduğu Şen hakkında sert ifadeler de kullandı. Açıklamada, "Sayın Ali Şen düğüne gelmesin" şeklinde bir ifadesi olmadığını belirten Yıldırım, "Sayın Şen ile aynı masada oturacağımı duyduğumda Volkan'ı aradım, doğruladı. Ben de Ali Şen davetli ise ben gelmem dedim" diye konuştu

" Beni geçtin" demişti
Yıldırım açıklamasında, daha sonra Volkan'ın kendisini arayıp, "Ali Şen gelmiyor" dediğini de belirtirken, efsane başkan hakkında da sert ifadeler kullandı. Yıldırım şunları söyledi: "Sayın Ali Şen 2007'de kendi deyimiyle benim kendisinden daha büyük bir başkan olduğumu söyledi. Ancak o tarihten sonra her fırsatta beni açık açık sevmediğini belirtti. Gerek şahsıma, gerek kulübümüze zarar veren açıklamalar yaptı."

Kocaman'a haksız saldırı
"Son olarak hocamız Aykut Kocaman hakkında da düğün günü yakışıksız sözler söyledi. Eski başkan olarak elbette eleştiri hakkı vardır. Diğer eski başkanlar da bizi eleştiriyor. Ancak hiçbiri Sayın Şen gibi bunu kulübe zarar verici nitelikte yapmıyor, eleştirileri şova dönüştürmüyor. Ben Sayın Şen'in katıldığı eski yöneticimin düğününe bile gitmedim. Kulübe zarar verdiğini düşündüğüm kişilerle aynı ortamda bulunmak istemem. Bu benim en doğal hakkımdır."

Ada'dan cevap verdi
Başkan Aziz Yıldırım'ın veto ettiği Ali Şen'i sabahspor. com Yunan Adaları'nda buldu. Şen, "Öğrendiğim kadarıyla taraftar internet sitelerinde yönetime en güzel cevabı vermiş. Millet Aziz Yıldırım'a karşı çok doluymuş" demekle yetindi.

Kendi malı zannediyor
Ali Şen'in oğlu Metin Şen antu. com'dan başkan Aziz Yıldırım'a yüklendi: "Sayın Yıldırım, yıllardır kendisine destek verenleri yolun ortasında bırakmıştır. Aziz Yıldırım kulübü kendi malı zannediyor. Kendisinden önceki dönemleri, hizmet edenleri hiçe sayarak F.Bahçe'yi kendisinin yarattığına inanıyor."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN