Kağıt parçası!

Cuma 24.09.2010

"Birileri istiyor diye asla bırakıp gitmem. Kontrat dediğin bir kağıt parçası. Benim F.Bahçe'yle gönülden kontratım var"

İddialara sadece gülerim
F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, hoca arayışlarına yönelik iddialara sadece 'güldüğünü' belirtirken, birileri istiyor diye takımdan ayrılmayacağını söyledi. Kocaman, "Sözleşmeyle, kontratla işim olmaz. Kontrat dediğin sadece bir kağıt parçası. Benim Fenerbahçe'yle gönülden kontratım var" dedi.

Yönetimle sorunumuz yok
Değişime gittiklerini, bunun sancılı bir süreç gerektirdiğini ifade eden Kocaman, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şansımız da yaver gitmedi. Trabzon ve Beşiktaş maçlarını kazanabilirdik ama olmadı. Teknik ekip olarak yönetimimizle çok iyi bir uyumumuz var. Başladığım işi bitirmem gerektiği konusunda herkes hemfikir.

"Yenilmez armada olacağız"
Birçok yeni oyuncu transfer ettik. Bu oyuncuların uyum sürecini en doğru şekilde atlatmaya çalışıyoruz. 10. haftadan sonra çok farklı bir Fenerbahçe ortaya çıkacak. Fenerbahçe yenilmez armada olacak. Ligde zayıf takım yok. Herkes herkesi yenebiliyor.
Yenilgilere fazla takılmamalıyız."

Bir vites yukarıya
FB TV'ye de açıklamalar yapan Kocaman, Kasımpaşa karşılaşması için "Bıçak sırtı bir maç" ifadesini kullandı. İdmanların ise dozunu artırdığını söyleyen Kocaman, art arda iki galibiyetle rüzgarı arkalarına alacaklarını kaydetti.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN