Kulağını çekmedim

Cuma 24.09.2010

"Şampiyonluk kaçtığında yanağını okşadım. Beni bu kadar kıskandığı için üzülüyorum. Özür dilese bile bir daha onunla yan yana gelmem"

Kulağını da çekebilirdim
Başkan Aziz Yıldırım'ın "Düğüne gelirse ben gitmem" diyerek veto ettiği Ali Şen tartışması büyüyor. Yıldırım, eski başkan Ali Şen'e resmi siteden sert bir cevap verince yanıt da gecikmedi. NTV Spor Radyo'da Bülent Yüksel ile Sportif Görüş'e katılan Şen, "Beni bu kadar kıskandığı için üzülüyorum. Halbuki ben şampiyonluk kaçtığında yanına oturdum (Denizli maçı) kulağını çekmedim, yanağını okşadım. Kulağını da çekebilirdim" dedi.

13 yıldır beni konuşuyorlar
Gelişmeleri yaşadığı Bodrum'da takip ettiğini belirten Şen, "13 yıldır insanlar 'Ali Şen' diyor. Herkes beni haklı buldu" diyerek gururlu olduğunu da belirtti. "Erdinç bana (Volkan'ın menajeri) 'hangi masada oturursun' demedi. 'Aziz Yıldırım'ın yanında oturur musun' dedi. Ben de 'olur' dedim. Benden iyi başkanlık yaptı dedim, destekledim. Tepkileri görünce pişman olmuştur. Artık bir adım atsa da böyle bir adamla bir araya gelmem."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN