Cambaz geliyor

Pazar 26.09.2010

Calcionews24.com, Milan'ın yeni sözleşme önermediği sambacının ara transferde Türkiye'ye geleceğini, ayrıntıların konuşulduğunu yazdı

MİLAN'DA İYİCE GÖZDEN DÜŞTÜ
F.Bahçe her haberi "Transfer spekülasyonu" olarak yalanlasa da İtalyan basını Ronaldinho'nun Türkiye yolunda olduğunu ısrarla yazıyor. Calcionews24.com, son olarak 30 yaşındaki Brezilyalı yıldızın ara transferde F.Bahçe'ye geleceğini, son ayrıntıların konuşulduğunu iddia etti. Haberde Ronaldinho'nun Milan yönetimi ile masaya oturup sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmaya çalıştığı, İtalyan ekibinin buna yanaşmadığı da belirtildi.

AVRUPA'DA KALMAK İSTİYOR
Milan onursal başkanı Silvio Berlusconin de deneyimli oyuncunun kalmasını istemediği biliniyor. "Brezilya'ya dönmek için erken" diyen Ronaldinho'nun Avrupa'da kariyerine devam etme isteği ve F.Bahçe'nin teklifinin cazip olduğunu da ekleyen site sarı-lacivertli ekibin makul bir bonservis bedeline ara transferde işi bitirebileceğini de yazdı. Ronaldinho, 2008'de 32 milyon euro bonservis bedeliyle Barcelona'dan transfer edilmişti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN