Herkes aynı tribünde

Pazartesi 27.09.2010 21:42

Kasımpaşa ile Fenerbahçe arasında Spor Toto Süper Lig'de yapılan maçta, Kasımpaşalı taraftarların bulunduğu tribününde de sarı-lacivertli taraftarlar yer aldı.

Kasımpaşa'nın sahası onarımda olduğu için Ali Sami Yen Stadı'nda yapılan mücadelede kendilerine sadece misafir seyirci tribünündeki bölümde yer ayrılan Fenerbahçeli taraftarlardan bu tribün için yer bulamayanlar, kapalı üst tribündeki rakip takım tribüne bilet aldı.

Bu tribünün sol bölümünde yer alan Fenerbahçeliler, maçın başlamasıyla Fenerbahçe tribünleriyle işaretleşerek birlikte tezahürat yaptı. Kısa bir süre sonra bu bölümdeki Fenerbahçeliler, bulundukları yeri boşaltarak alt tribüne inmek istedi, ancak müsaade edilmeyince tekrar üst tribüne çıktı. Tribündeki emniyet mensupları ve özel güvenlik elemanları iki takım seyircisi arasında güvenlik duvarı oluşturdu.

Bu arada Kasımpaşalı taraftarlar, maç başladıktan sonra da stada gelmeye devam ederken, kapalı üst tribün doldu. Bunun üzerine görevliler, taraftarları alt bölüme almaya başladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN