Önümüz açık

Salı 28.09.2010

"Kasımpaşa karşısında takımımı başarılı buldum. Gol bölgelerinde etkiliydik. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağımızı söyleyebilirim"

İLK YARI SIKINTILIYDI
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa karşısında aldıkları farklı galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Mücadeleye yenik başladıklarını ancak konsantrasyon olarak oyundan kopmadıklarını belirten Kocaman, "Karşılaşmanın kolay olacağını elbette beklemiyorduk. Nitekim maçın başında erken bir gol yedik. Ancak kısa sürede 3- 1'i bulmamız sevindirici. İlk yarıda savunmada beklemediğim şekilde yapılan hatalar futbolmuzu kısa süreli sıkıntıya soktu" dedi.

YOBO'NUN ZAMANI VAR
İkinci yarıda skorun verdiği avantajla daha temkinli bir futbol sergilediklerini dile getiren başarılı çalıştırıcı, "Dia, Niang ve Alex sahada verdiğim görevleri harfiyen yerine getirdi. Önemli bir galibiyet aldık. Geçen haftaki Beşiktaş maçından sonra alınan 3 puan bizim için anlamlıydı, İlerleyen haftalarda çok daha iyi bir Fenerbahçe izlettirmek istiyoruz. Mücadele gücümüzü beğendiğimi söyleyebilirim" dedi. Kocaman, ikinci yarıda oyuna dahil olan Yobo'nun zamana ihtiyacı olduğunu da belirtti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN