Aziz başarısız

Perşembe 30.09.2010

"Büyük paralar harcandı, başarı yok. Artık Aziz'in elini bile sıkmam Teknik adam tercihi çok yanlış. Aykut'un sonunu iyi görmüyorum"

YÖNETMEYİ BİLMİYORLAR
Volkan Demirel'in düğün töreninde "O gelirse ben gelmem" diyerek başlayan Aziz Yıldırım-Ali Şen kapışması büyüyor. Eski başkan Şen Fox TV'de zehir zemberek sözler sarf etti. Yıldırım'ın büyük paralara rağmen başarılı olamadığını belirten Şen, "Taraftara sorun, 'Ali Şen başkan olsa ne olurdu' deyin. Cevabı, 'Avrupa Şampiyonu olurduk' olur. Yani taraftar her şeyi görüyor. Aziz Yıldırım çok başarısız. Kadrosunda kulüp yönetmeyi bilen yok" diye konuştu.

ARTIK MAÇLARA GİTMEM
Alex'in kıymetinin bilinmediğini, "Ben olsam her gün arayıp kaşın, gözün yerinde mi diye sorarım. İyi diş macunu yoksa iyisini gönderin" dediğini hatırlatan Şen, Aykut Kocaman tercihinin de yanlış olduğunu söyledi. "Aykut'un sonunu iyi görmüyorum" diyen Şen şunları söyledi: "Aziz benim arkadaşım değil. Elini uzatsa sıkmam. Çok kırıldım, artık maçlara da gitmem. Eleştirilerime kızıyormuş. Ben Ali Şen'im. Elbette eleştireceğim."



Yükleniyor
BİZE ULAŞIN