Hodri meydan

Cumartesi 02.10.2010

"Daha iyi projeleri olan, gelsin ortaya koysun. Olağanüstü genel kurul dönemi bitmiştir. Bel altı vuranlarla savaşımız sonuna kadar sürecek"

Gerçekleri kabul edin
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe dergisinin ekim sayısında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Yıldırım, isim vermeden bir süredir kendisini hedef alan açıklamalar yapan ve kongrede karşısına rakip çıkartacağı iddia edilen eski başkan Ali Şen'e göndermeler yaptı. İşte satırbaşları: "Her zaman şunu söyledik: 'Kulübümüzü bizden daha yukarıya taşıyacak projeleriniz varsa, gelin ortaya koyun' Fenerbahçe'de olağanüstü genel kurul dönemi bitmiştir. Aksi anlayışta olanların, bu gerçeği kabul etmesini istiyoruz."

Varsın 'kötü' desinler
"Ben Fenerbahçeli'yim diyen hiç kimsenin kulübe zarar verme hakkı yoktur. Bel altı vurarak bize zarar vermek isteyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Bunu yapanlar, rakiplerin yüzünü güldürür. Fenerbahçe camiası onları asla iktidara taşımayacak. 'Denizli faciası' isimlendirmesi bizi son derece üzüyor. Bu isimlendirme, o sezonda yaşananları meşrulaştırmaktır. Kavgam, Fenerbahçe'yi, zarar vermeye çalışanlardan korumak içindir. Bu sebeple kötü adam ilan edildim. Açık söyleyeyim; hiç umurumda değil."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN